SPA Ceļojumi

BagāžaSiltā ūdens pieskārieni, minerālu dziedinošais spēks un atslābinošas ķermeņa procedūras ir tieši tas, kas nepieciešams, lai atbrīvotos no ikdienas stresa un noguruma, vienlaikus spēcinot savu organismu un sniedzot sev virkni pozitīvu emociju. Šo visu un vēl vairāk iespējams gūt dodoties uz kādu no Baltijas labākajiem SPA kompleksiem, kuros par savu viesu labsajūtu rūpējas visu diennakti, ļaujot izbaudīt pirmklasīgu atpūtu gan ūdens procedūru laikā, gan ārpus tām.

Ceļojumi uz SPA kompleksie tiek piedāvāti gan individuāli, gan grupās, tādējādi padarot tos pieejamus ikvienam, kam nepieciešama atpūtu un jaunas enerģijas lādiņš.

Vieni no pieprasītākajiem SPA kompleksiem Baltijā atrodas Igaunijai piederošajā Sāremā salā. Uz salas valdošais miers, priežu un kadiķu smarža un Baltijas jūras viļņu šalkoņa rada relaksējošu un romantisku atmosfēru. Tāpat Latvijas ceļotāju vidū iecienīti ir Lietuvas kūrortpilsētā Druskininkai esošie SPA kompleksi, kuros tiek piedāvāts dziednieciskais minerālu SPA.

SPA ceļojumos parasti ietilpst gan relaksējošas ūdens procedūras, gan arī iespēja iepazīt tuvējo apkārtni, uzzinot par tās vēsturi, tradīcijām un kultūru. SPA ceļojuma laikā, ikvienam ceļotājam ir iespēja palutināt gan savu ķermeni, gan garu, izbaudot pilnvērtīgu atpūtu un gūstot jaunu, patīkamu pieredzi.

Izvelies sev piemērotāko SPA ceļojumu un dodies pelnītā atpūtā, lai smeltos spēku un enerģiju savām ikdienas gaitām, kā arī gūtu iedvesmu jauniem piedzīvojumiem!

Advertisements
This entry was posted in Jaunākais, Ūdens jaunumi and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s