Piecas pazīmes, kas liecina, ka esi finansiāli stabils 2. daļa

Katrs cilvēks vēlas būt finansiāli stabils un domā par to gandrīz katru dienu, bet tikai daļa no visiem cilvēkiem dara kaut ko, lai sasniegtu mērķi. Ja no sākta gala cilvēks turas pie plāna, un seko līdzi katram tā kritumam un augumam, tad ir lielāka iespēja sasniegt mērķi ātrāk un drošāk.

Pazīme ir došana. Ja cilvēks ir spējīgs un viņam nav žēl un bez liekas aizdomāšanās ir gatavs sniegt otram daļu sevis, daļu savas naudas. Ne tikai aizdodot, bet iedodot negaidot to atpakaļ. Kad cilvēks ir gatavs nopirkt otram kaut ko ļoti dārgu, tikai, lai redzētu viņu smaidam un priecīgu, par tādu skaistu un vērtīgu dāvanu. Ne visi ir gatavai sniegt otram kaut ko patiešām vērtīgu un sen kārotu, tādēļ, ja cilvēks ir finansiāli stabils, un viņam nav žēl iztērēt to naudu, vienkārši ziedot naudu bērniem, vai dzīvnieciņiem, jo viņš jūt, ka viņiem to naudu vajag simtiem reižu vairāk, un viņš ir gatavs viņiem to sniegt, tad tas parādā, ka esi ne tikai finansiāli stabils, bet arī ar godīgi un sirsnīgu, siltu sirdi.

Cita  pazīme ir draugi un apkārtne. Ja cilvēki apkārt ir bagāti, gudri un mētājas ar naudu, tad ir skaidrs, ka tā ir vieta, kur nauda netiek taupīta. Tiek lūkoti jauni, bagātāki draugi ar, kuriem vienkārši var sacensties ar maka biezumu. Tāpat arī apkārtne, ja tiek pavadītas dienas un vakari viesnīcās, teātros, lielos pasākumos, koncertos vai jebkurā citā vietā, kurā ir jāizgrūž liela nauda vai kurā tiekas finansiāli stabili cilvēki.

Kopumā, viss, kas ir apkārt, mantas ziņā norāda to, vai esi finansiāli stabils, ja neesi spiests sevi ierobežot un pavadi laiku dārgās un smalkās vietās, nedomājot par to cik tas izmaksās, tad noteikti esi finansiāli stabils cilvēks.

Advertisements
This entry was posted in Jaunākais and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s