Kas ir akvaparks

Akvaparki ir ļoti populāri visā pasaulē. Arī Latvijā ir daži akvaparki kur iespējams baudīt ūdens priekus visā to pilnībā. Lielākais un populārākais ir Līvu akvaparks Jūrmalā. Šeit ir gan bērniem piemērotas atrakcijas un izklaides iespējas gan arī bīstamākas un aizraujošākās atrakcijas lielākiem bērniem un pieaugušajiem. Dodoties uz šo vai kādu citu akvaparku ir jābūt gataviem izmirkt un pavadīt lielisku laiku.

Pasaulē ir vairāki ļoti lieli akvaparki kuri ir galamērķis ļoti lielam tūristu pulkam. Šajos, lielajos parkos ir ļoti daudz atrakciju, tās ir ļoti dažādas un aizraujošas. Ir arī nobraucieni kuri prasa patiešām stiprus nervus jo nobrauciens ir ļoti stāvs un ātrs. Ne visi spēj traukties pa trubu tik lielā ātrumā ka iešaujas baseinā kā lode. Tas, viennozīmīgi, ir bīstami, bet, kā jau visas atrakcijas, dod adrenalīnu un satraukumu kā tikai šādas lietas to spēj. Šeit ir iespējams izjust emocijas kas tikai pastiprinās ūdens ietekmē. Ūdens ir viena no cilvēkam tuvākajām stihijām, tāpēc tas atslābina un ļauj izjust patiesu prieku. Visi kas ir šļakstījušies ar draugiem, zina cik daudz prieka iespējams izjust ūdenī, tāpēc šajos parkos tas ir vēl izteiktāks.

Atrakcijas, ūdens šļakatas, draugu un ģimenes prieku, asās izjūtas un lielisko laiku apvienojot iespējams radīt neaizmirstamas atmiņas. Šādā veidā daudzi izvēlas pavadīt ne tikai brīvdienas, bet arī svētkus, piemēram – dzimšanas dienas. Akvaparki nav ļoti izplatīti, bet tie nevar sūdzēties par apmeklētāju trūkumu, jo cilvēkiem vienmēr patīk šāda veida aktivitātes.

Advertisements
This entry was posted in Jaunākais, Ūdens jaunumi and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s