Ūdens atrakcijas

Pasaulē ir ļoti daudz dažādu iespēju atpūsties un izklaidēties. Atrakciju parki ir viens no šiem veidiem. Šeit varam pavadīt visu dienu izklaidējoties ar draugiem un ģimeni, ja nebaidāmies no augstuma un asām izjūtām, mums šeit noteikti nebūs garlaicīgi.

Ir parastie atrakciju parki un ūdens atrakciju parki. Lielākā atšķirība starp šiem parkiem ir ūdens nozīme atrakcijās. Ūdens atrakciju parki piedāvā daudz un dažādas atrakcijas kuru galamērķis, parasti, ir ūdenī. Tie ir slidkalniņi, kritumi un daudz kas cits, kas noved lielajā baseinā. Šādas atrakcijas ir piemērotas gan lieliem gan maziem, protams, ar izņēmumiem, jo ir atrakcijas kurām ir gan vecuma gan auguma ierobežojumi. Vienkāršākās atrakcijas ļauj pat pavisam maziem bērniem izjust lieliskas emocijas un pašļakstīties pa ūdeni kopā ar vecākiem. Lielākiem cilvēkiem, protams, pavērs jau daudz lielākas atrakcijas.

Ūdens atrakciju parkosakvaparkos, ir dažādas atrakcijas, bet katrs akvaparks lepojas ar kādu atrakciju kas ir īpaši bīstama, satraucoša vai kā citādi izceļas. Bieži vien, tie ir īpaši augsti, stāvi un ātri slidkalniņi. Šajos kalniņos ir iespējams sasniegt pat ļoti lielu ātrumu un kā lodei ietraukties baseinā. atšķirībā no parastajām atrakcijām, ūdens atrakcijas ļauj brīvi izjust katru brauciena sekundi, jo tas, parasti, notiek bez nekādiem palīgmateriāliem. Ir slidkalniņi kuros var braukt ar piepūšamo matraci vai ko līdzīgu, bet liela daļa ļauj braukt tikai savā peldkostīmā.

Ūdens atrakcijas mēdz būt arī atrakciju parkos kuri nav akvaparki. Šie parki piedāvā plašu atrakciju klāstu, tai skaitā arī ūdens atrakcijas. Savā ziņā, šie parki nedaudz laupa baudījumu ko gūstam parkos kur viss ir ūdenī, šajos parkos ir gan iespēja pazvilnēt saulītē gan peldēties baseinā. principā, visu dienu iespējams pavadīt peldkostīmā un peldēt vai staigāt no viena baseina pie nākamā.

Ūdens atrakcijas ir pieejamas arī dažādās peldvietās un publiskajos baseinos. Mēdz būt mazi slidkalniņi, lai viesi baseinā var nedaudz izklaidēties. Tāpat, parādās arī jaunākas un tehnoloģiski attīstītākas ūdens atrakcijas kuras var nebūt akvaparkos.

Advertisements
This entry was posted in Jaunākais, Ūdens jaunumi and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s