Maksājumi kas laupa jūsu dārgo naudu

Lai arī kāds nebūtu cilvēks, viņam visticamāk būs svarīgi tas, kā ieekonomēt naudu. Taču tas kļūst aizvien sarežģītāk, jo mūsdienās ir jāmaksā gandrīz par katru pakalpojumu. Pat ja atrodies kādā vietā, kur tev steigšu jāapskata savs konta atlikums, ievietosi savu karti kādas citas bankas pārstāvošā automātā  – Gribēsi paskatīties tikai bilanci, bet še tev! Tu pat nepamani, kad par šādu pakalpojumu Tev tik „norauta” nauda. Un šis nebūt nav vienīgais pakalpojums, kur mūsu nauda lēnām aizslīd prom, bet Tu visticamāk To pat nepamani.

FinansesIr pierādīts, ka vislielākā daļa naudas aizslīd prom tieši par dažādiem bankas pakalpojumiem, lai gan šķitīs dīvaini, jo bankas taču nāk pretī un nepiemēro gandrīz nekādas izmaksas, taču nebūt tā nav. Vairākums bankas pieprasa naudas samaksu par kredītkaršu izveidošanu un uzturēšanu, lielākā daļu bankas uzturēšanas maksu no tava konta novelk reizi gadā, taču Tu to visticamāk pat nepamani, jo tie ir pāris Eiro, taču klientiem ar vip kartēm šīs izmaksas ir daudz augstākas un biežākas, taču tas ir sīkums salīdzinājumā ar to, kas būs tālāk.

Internetbankām ir ļoti plašas iespējas un priekšrocības taču bankas zina, kā pelnīt naudu! Viens no visaktuālākajām problēmām ir bankas pārskaitījums no vienas bankas uz citu, par šādu pakalpojumu tiek pieprasīta naudas samaksas pat internetbankā, lai gan samaksa ir mērāma desmitos centu – tiem, kam regulāri jāveic šādas darbības – tie pat var būt desmitiem Eiro, nemaz nerunājot, cik daudz par šādu pakalpojumu būtu jāmaksā, ja aizietu uz bankas filiāli, jo bankas filiālēs gandrīz par katru darbību ir jāmaksā daudz lielāka summa, nekā ja Tu šo pašu darbību veiksi internetbankā, tas viss skaidrojams ar to, ka bankas ir ieinteresētas, lai uz filiālēm nāk cilvēki, kuri vēlas aizņemties lielus kredītus un veikt tiešām svarīgas darbības, nevis atnākt nomaksāt kārtējo rēķinu, katram savas taisnības, taču ko darīt tiem, kam internets nav pieejams?

Advertisements
This entry was posted in Jaunākais and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s