Kāpēc strādāt sev tīkamu darbu

Darot sev tīkamu arodu ikviens no mums cenšas sevi parādīt no vislabākās puses un tā kā darbs ir patīkams, tad tas visbiežāk nesagādā nekādas problēmas vai grūtības.

Diemžēl, nereti ir sastopami varianti, kad darbā aizvadīti jau vairāki gadi – darbs it kā ir tīkams un viegls, arī kolēģi un priekšniecība apmierina. Kāpēc gan kaut ko mainīt? Tikai tāds sīkums, ka nekas nav mainījies, arī alga ir palikusi nemainīga. Pie šādas situācijas visbiežāk esam vainīgi mēs paši, jo, diemžēl, ir liels spēks un nereti mēs nemaz nevēlamies riskēt ar iespēju pazaudēt to, kas jau ir, lai iegūtu vēl labāku darbu. Vienmēr atceries, ka viss ir atkarīgs tikai no Tevis, it īpaši darba jomā un karjeras izvēlē. Protams, ir gadījumi, kad vadība novērtē padarīto darbu un paaugstina algu, kā arī piedāvā izaugsmes iespējas.

Tomēr arī Tev pašam nevajadzētu aizmirst par saviem panākumiem. Ja domā, ka esi pelnījis lielāku algu, tad nekautrējies to vadībai arī pateikt. Protams, pirms tam rūpīgi izdomā argumentus, kāpēc esi pelnījis algas pielikumu. Vienmēr dari to, kas Tev sagādā vislielāko gandarījumu un prieku, centies attīstīt gan sevi, gan savas profesionālās prasmes, lai sasniegtu aizvien labākus rezultātus.

Advertisements
This entry was posted in Jaunākais and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s