Kredīta ikmēneša maksājumi

Vēlams, lai Jūs nejustos tā, it kā kredīts atņemtu Jums līdzšinējo dzīvesveidu. Bēdīgi, ja kredīts jānoformē ikdienas vajadzību- pārtikas vai dzīvošanas tēriņu – apmaksai. Tādā gadījumā jāsaka, ka Jūs kredītu tērējat, lai saglabātu esošo dzīves līmeni. Jādomā vienīgi, ka šis ir pārejas periods, un drīzumā dzīve atgriezīsies ierastajās sliedēs.

SPIED TE, lai salīdzinātu ātros kredītus!

Tomēr pārsvarā gadījumu kredīts atvieglo dzīvi. It īpaši, ja finanšu problēma ir īslaicīga, jo gaidāmas neplānotas izmaksas, kuras nevar nosegt ar parasto ikmēneša algas apmēru. Rūpīgi aprēķinot savas iespējas, Jūs palīdzēsiet sev. Salīdzinot daudzos kredītu piedāvājumus, Jūs nepārmaksāsiet par kredīta procentiem. Izmantojot abus ieteikumus, Jūs ieturēsiet ikmēneša kredīta maksājumus saprāta robežās.

Lai kredītu nejustu kā slogu, Jūsu kredīta ikmēneša maksājumiem nevajadzētu pārsniegt 20 līdz 30 % no Jūsu mēneša ienākumiem. Ja līdz šim Jūs dzīvojāt no algas līdz nākamajai, un lieku līdzekļu tikpat kā nav bijis, Jūs viegli sapratīsiet, ka, lai iegūtu, no kaut kā ir jāatsakās. Kas Jūsu izdevumos sastāda 20 % līmeni? Vai šos tēriņus varat izslēgt no budžeta? Vai dažāda veida ietaupījumi Jums atvieglotu kredīta ikmēneša maksājuma veikšanu? Varbūt ir laiks pamazām atteikties no kāda neveselīga ieraduma, kas prasa zināmus līdzekļus no Jūsu ienākumiem. Salīdzinot cenas pie dažādiem tirgotājiem un izvēloties zemākās, var viegli ietaupīt ikdienas izdevumiem.

Centieties sadalīt kredīta atmaksu vairākās daļās. Šāds solis nozīmēs augstākus kredīta procentus, tas tiesa. Jo tikai nelielas summas ir vērts aizņemties uz pie aizdevējiem, kuri sola kredītu uz 30 dienām, nodrošinot pirmajam kredītam 0 % komisijas maksas.

Noformējiet kredītus tikai labi pārdomātiem pirkumiem. Jūsu impulsīvās vēlmes nav jāapmaksā ar kredīta palīdzību. Sasteigtus pirkumus Jūs varat sev aiztaupīt, ja būsiet izveidojis iepirkumu plānu, pieturoties pie tā katrā veikala apmeklējuma reizē.

Kredīts var izrādīties smagāka nasta, kā iepriekš paredzēts. Taču problēmu gadījumā nevilcinieties sazināties ar kredīta devēju, lai kopīgi rastu risinājumu. Necentieties aizņemties pie citiem kreditētājiem, jo tas tikai iepīs Jūs ciešākā aizdevumu gūstā.

Advertisements
This entry was posted in Jaunākais and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s