No 18 gadiem

Latvijā ir ļoti izplatīta iespēja aizņemties ātros kredītus. Šie kredīti ir ļoti izdevīgi, jo sniedz mums iespējas saņemt arī pavisam nelielu naudas aizdevumu pavisam īsā laika posmā. Šie kredīti sniedz ne tikai ļoti izdevīgu un ātru veidu kā aizņemties, bet arī atmaksas laikus piedāvā ļoti īsus. Daudzi citi kredīti nepiedāvā iespēju aizņemties uz nedēļu vai mēnesi, bet šie, pārsvarā, ir īstermiņa aizdevumi, kas sniedz iespēju izvairīties no ilglaicīgam saistībām ar attiecīgo aizdevēju.

Ātro kredītu saņemšana ir ļoti vienkāršs process, jums ir jāaizpilda pieteikuma anketa attiecīgā uzņēmuma mājas lapā un jāpārskaita, parasti, viens Eiro cents uz aizdevēja kontu. Tad jūs varat pieteikties sev vēlamajai aizdevuma summai un gaidīt atbildi kuru saņemsiet jau minūšu laikā.

Lai saņemtu šādu aizdevumu, svarīgākais ir jūsu atbilstība aizdevēja izvirzītajām prasībām. Jums ir jābūt ar ienākumiem kuri nodrošinās šī aizdevuma atmaksu, jums ir jābūt ar pietiekoši tīru kredītu vēsturi un var būt arī dažas citas prasības. Bet šeit apspriedīsim vienu faktoru kurš daudzos gadījumos var šķist nedaudz negodīgs. Tas ir vecuma ierobežojums.

Visi aizdevēji ir noteikuši vecuma ierobežojumus kuru ietvaros izsniedz aizdevumus. Šobrīd, lielākā daļa Latvijas ātro aizdevēju ir iestājušies Nebanku kredītdevēju asociācijā. Šīs asociācijas biedri ir vienojušies par minimālā aizdevuma saņemšanas vecuma noteikšanu kā 20 gadus. Latvijas Republikas likumdošana nosaka ka aizdevumu var saņemt jebkura persona sākot ar 18 gadu vecumu, bet aizdevējiem ir tiesības šos noteikumus mainīt, paceļot minimālo vecuma ierobežojumu, ja aizdevējs tā izlemj. Mūsu gadījumā tieši tā ir noticis.

Ja vēl pirms dažiem gadiem ātrais kredīts no 18 gadiem nebija nekas neparasts, tad tagad, šādu kredītu ir ļoti grūti atrast. Protams, ir saglabājušies arī aizdevēji kuri šādu iespēju piedāvā, bet tas ir diezgan liels retums. Citas iestādes, piemēram bankas, izsniedz kredītus no 18 gadiem un izvērtē katra klienta iespējas individuāli, bet šie aizdevēji ir izlēmuši citādi. Līdz ar to, pat ja jums ir labs darbs un nav bijušas nekādas problēmas ar citiem kredītiem, līdz 20 gadu vecuma sasniegšanai, ātro kredītu jums būs ļoti grūti saņemt.

Advertisements
This entry was posted in Jaunākais and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s