Kad mainīt darba vietu

Tu nejūties apmierināts ar paveikto un nevēlies pilnveidoties. Ja darbs neraisa tevī nekādas pozitīvas emocijas – ne gandarījumu par paveikto, ne vēlmi kaut ko paveikt citādi vai labāk – ir pienācis laiks meklēt jaunu amatu, iespējams, pilnībā mainīt nodarbošanās sfēru.

Nemoki sevi, ja Tev darba vieta ir tikai vieta, kur darba dienās jādodas, lai padarītu to, kas jāpadara, un saņemtu par to atalgojumu. Tu ar nepacietību gaidi katru piektdienu un ar riebumu – pirmdienu. Pārstāj sevi mocīt un meklē jaunas izaugsmes iespējas, kas palīdzēs Tev pilnveidoties.

Tu vēlies citu darbu – tiecies pēc saviem mērķiem

Ja Tu strādā vienā darbā, bet bieži pieķer sevi pie domas, ka vēlētos strādāt citur, iespējams, ir pienācis laiks ko mainīt? Vai nu citā kompānijā ar tādu pašu darbības jomu, vai arī pat – pilnīgi citā jomā.

Jebkurā gadījumā lielu daļu tava laika paņem domāšana par to, kā būtu, ja būtu, tāpēc sāc rīkoties un sasniedz vairāk jau tūlīt.

Tev vairs nav svarīga kompānijas attīstība

Ja Tu strādā tikai strādāšanas pēc un nevēlies apgūt ko jaunu, iespējams, ir pienācis laiks mainīt darba vietu vai arī nozari. Ja tādas ir tavas domas saistībā ar iespējām attīstīties un papildināt savas zināšanas profesionālajā jomā, tad ir skaidrs – šis nav tavs īstais darbības virziens. Lai sasniegtu vairāk un attīstītos ir jābūt lielākai iesaistei un Tev ir jāinteresējas par jaunumiem izvēlētajā nozarē.

Vissvarīgāk ir saprast ko Tu pats vēlies sasniegt savā dzīvē, jo tikai tādā veidā Tev būs iespējams paveikt vairāk. Esi zinošs un vienmēr centies attīstīties, lai varētu kļūt aizvien profesionālāks savā darbības sfērā.

Advertisements
This entry was posted in Jaunākais and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s