Kā var pieteikties aizdevumam?

Latvijā ir sastopami dažādi aizdevēji kas piedāvā ļoti plašu veidu kā ir iespējams pieteikties aizdevumam. To, kāda veida iespējas ir pieejamas ir atkarīgs gan no paša aizdevēja gan arī no kredīta veida un apjoma. Dažādi aizdevēji jums var piedāvāt pat vairākas iespējas kā varat pieteikties kredīta saņemšanai.

Kā pieteikties?

EIRO

Kredītu pieteikumus ir iespējams iesniegt gan elektroniski gan arī personīgi. Lūk iespējas ko piedāvā aizdevēji:

  • Pieteikuma iesniegšana elektroniski aizdevēja mājas lapā.
  • Aizdevuma pieteikuma iesniegšana tirdzniecības vietās.
  • Aizdevuma pieteikšana aizdevēja filiālēs.

Šie trīs veidi ir visizplatītākie aizdevuma pieteikuma veidi. Taču tie nav vienīgi. Vairāki aizdevēji jums piedāvā arī iespēju pieteikties kredītam citos veidos, bet lai to darītu jums ir jāreģistrējas aizdevēja mājas lapā. Ja esat reģistrējušies un aizdevējs piedāvā šīs iespējas, tad varat pieteikties kredītam arī sekojošos veidos:

  1. Pieteikties ar SMS palīdzību.
  2. Pieteikties zvanot aizdevējam.

Iespējas pieteikties ar SMS vai telefona zvanu ir īpašas iespējas ko piedāvā ne visi aizdevēji tāpēc par šo iespēju ir jāpārliecinās jau iepriekš. Pastāv arī iespēja ka pēc reģistrēšanās jums šīs iespējas ir jāaktivizē. To, parasti, var izdarīt savā lietotāja profilā kas tiek izveidots pēc reģistrēšanās aizdevēja mājas lapā. Ļoti svarīgi ir atcerēties ka piesakoties ar SMS palīdzību, šis lēmums ir rūpīgi jāpārdomā. Viens SMS ziņojums var nozīmēt naudu jūsu kontā, bet šī nauda būs arī jāatmaksā.

Elektroniskā pieteikšanās ir viens no populārākajiem veidiem kā pieteikties aizdevumam. Mūsdienās nevienam nav laika un īpašas vēlmes doties uz kādu filiāli un pildīt anketas ar roku, līdz ar to šis veids ir kļuvis, savā ziņā, par standartu. Lai arī šī iespēja asociējas ar ātrajiem kredītiem arī pārējie aizdevēji ir ieviesuši šādu iespēju. Daudzi aizdevēji piedāvā pieteikties kredītam internetā, bet jums būs jādodas pie paša aizdevēja precizēt aizdevuma detaļas vai vienkārši parakstīt aizdevuma līgumu. Ja aizdevējs prasa jūsu parakstu uz aizdevuma līguma, pastāv arī iespēja ka šo līgumu jums var nosūtīt ar kurjeru.

Daudzi aizdevēji sadarbojas ar dažādām tirdzniecības vietām un ļauj jums aizpildīt pieteikumus šajos veikalos. Populārākās no šīm vietām ir lielveikali MAXIMA un NARVESEN, arī Latvijas pasta nodaļās ir iespējams pieteikties dažādiem kredītiem. Šāda iespēja ir ļoti izdevīga, ja jums nav iespējas piekļūt internetam vai ir nepieciešams aizdevums un iegriezties veikalā ir, tā teikt, pa ceļam. Ja aizņematies ātro kredītu šajās vietās, arī tur, aizdevuma izskatīšana ir ļoti ātra.

Advertisements
This entry was posted in Jaunākais and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s