Veiksmīgs cilvēks

Veiksmīgu cilvēku viena no labākajām īpašībām ir tas, ka viņi nebaidās. Vai pareizāk sakot, viņi spēj savas bailes pārvarēt un rīkoties balstoties uz savu pieredzi un zināšanām ne viss emocijām. Tieši bailes ir tas, kas atdala veiksmīgos no ne tik veiksmīgajiem, jo katram ir iespēja būt veiksmīgam, diemžēl daudzi baidās riskēt un šo iespēju izmantot.

Šie cilvēki nepārdzīvo lielos zaudējumu, īpaši, ja ir kāda mazāka uzvara. Šie cilvēki apzinās, ka arī maza uzvara ir uzvara un zaudējums ir iespēja mācīties no tā un nākamreiz nepieļaut tās pašas kļūdas, tad jau izdosies uzvarēt.

Šie cilvēki nav iedomīgi un neuzbāžas ar savu veiksmi apkārtējiem, jo apzinās, ka apkārtējie cilvēki ir ļoti svarīgi un nevēlas radīt plaisu šajās attiecībās. Turklāt šiem cilvēkiem nav vajadzības nevienam neko pierādīt. Viņi zina savu vērtību un zina arī to, ka apkārtējie tāpat redz kādi viņi ir un tas nav nevienam jābāž acīs.

Šie cilvēki spēj novērtēt to, kas viņiem ir, arī to, kādi cilvēki viņiem ir apkārt. Viņi saprot vērtību tajā, ko tas viss dod un ir pateicīgi. Viņi vēlas sasniegt vairāk, bet nekad nenoniecina to, kas jau ir, jo tas ir pamats un, īpaši, cilvēki, tā vai citādi, bet ir palīdzējuši nokļūt līdz šai vietai.

Veiksmīgi cilvēki nav nekas savāds. Katrs no mums tāds var būt, iespējams, mainot savu attieksmi pret dzīvi, mēs varam mainīt arī savu dzīvi un kļūt veiksmīgāki.

Advertisements
This entry was posted in Jaunākais and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s