Pazīmes, kas piemīt NEveiksmīgām sievietēm

Ne īpaši veiksmīgās sievietes ir tās, kuras baidās no pārmaiņām. Viņas izvēlas samierināties ar esošo situāciju, izvēlas ērtumu tā vietā, lai riskētu un censtos sasniegt ko vairāk. Viņas, savā ziņā, izvēlas vieglāko ceļu, jo nav gatavas stāties pretim pārbaudījumiem, kas var būt ceļā uz veiksmi.

Pat ja viņas ir sākušas šo ceļu, viņas var ļoti ātri padoties un atgriezties pie vecā un ierastā. Šādas sievietes var apstāties pie pirmajām grūtībām un vairs nemēģināt.

Šīs sievietes ir ļoti emocionālas. Viņas vienmēr atrod kādu uz ko dusmoties un kādu kas ir vainīgs pie neveiksmēm. Šīs sievietes nevis labo un cenšas, bet vaino citus un meklē iemeslus, lai attaisnotu neveiksmes ar citu vainu.

Šīs ir arī tās sievietes, kuras nemaz īsti nezina, ko vēlas sasniegt. Viņas vēlas būt veiksmīgas, bet nav īpašas vēlēšanās kaut ko darīt, pat izlemt, kādā ziņā viņas vēlas būt veiksmīgas.

Skaudība un citu nomelnošana ir viena no redzamākajām pazīmēm, ka sieviete nav īpaši veiksmīga, jo veiksmīga sieviete nesatraucas par citiem, viņai pašai ir gana daudz laba un gana notikumu, lai nebūtu ne laika ne vēlmes domāt un apskaust citus.

Ir daudzas pazīmes, kas var liecināt par sievietes veiksmi vai tās trūkumu. Taču, protams, arī veiksmīga sieviete var būt skaudīga, lai gan tas nav īpaši izplatīti, jo veiksmīgi cilvēki ir pārāk aizņemti ar savu veiksmes kaldināšanu, lai ļautos kam tādam.

Advertisements
This entry was posted in Jaunākais and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s