Pazīmes, kas piemīt veiksmīgām sievietēm

Kāda ir veiksmīga sieviete, un kāda – neveiksmīga? Psihologi stāsta, ka tie ir divu pilnīgi dažādu tipu cilvēki, kuriem attiecīgi, piemīt dažādas īpašības. Sievietes, tāpat kā vīrieši, ir dažādi, bet īpašības, kas atdala veiksmīgās no ne tik veiksmīgajām sievietēm, var būt atšķirīgas no vīriešiem. Galu galā, sieviete un vīrietis ir gana līdzīgi, tie taču ir cilvēki, bet apskatot tuvāk saprotams, ka nav nemaz tik līdzīgi, kā šķita pirmajā mirklī.

Sāksim ar tām īpašībām, kas piemīt veiksmīgām sievietēm. Pirmkārt tā ir pārliecība par sevi. Visos laikos ir valdījis uzskats, ka sievietes vieta ir virtuvē. Tas, protams, nav nekas slikts, ja sieviete izvēlas veidot ģimeni un par to rūpēties, bet patiesi veiksmīgās sievietes apzinās to, ka viņas var sasniegt savus mērķus arī ārpus mājas un viņas nebaidās pasaulei to parādīt.

Veiksmīgās sievietes pazīme ir izvēle virzīties pa dzīvi uz augšu. Viņas neapstājas pie sasniegtā, bet lūkojas uz iespējām kas paveras no šīs vietas un cenšas sasniegt ko vairāk.

Pazīme, ka sieviete ir veiksmīga, ir arī tas, ka viņa prot, ne tikai runāt, bet prot arī uzklausīt. Bieži vien sieviete asociējas ar mūžīgo pļāpāšanu. Taču veiksmīga sieviete prot izteikties, kad tas ir nepieciešams un prot arī paklusēt, lai uzklausītu apkārtējos. Viņas prot šo informāciju uzklausīt un no tās gūt labumu, uzņemt citu cilvēku pieredzi un no tās pilnveidoties.

Šīs sievietes prot atzīt, ka kaut kas viņām nepadodas vai to nesaprot, bet tas neliek viņām padoties, tas iedvesmo rast iespēju attīstīties un pilnveidoties. Padošanās nav šo sieviešu rakstura iezīme.

Šīs ir tikai dažas no pazīmēm, ka sieviete ir veiksmīga un, lūk, dažas pazīmes kas piemīt ne tik veiksmīgām sievietēm.

Šīs sievietes runā, bet neprot uzklausīt citus. Šo sieviešu sarunas arī nav tās konstruktīvākās, tiek pārspriestas baumas un citas lietas, kas nenes īpašu intelektuālo pienesumu. Tā ir vairāk, laika nosišana.

Advertisements
This entry was posted in Jaunākais and tagged , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s