Piecas pazīmes, kas liecina, ka esi finansiāli stabils

Katrs cilvēks vēlas būt finansiāli stabils un domā par to gandrīz katru dienu, bet tikai daļa no visiem cilvēkiem dara kaut ko, lai sasniegtu mērķi. Ja no sākta gala cilvēks turas pie plāna, un seko līdzi katram tā kritumam un augumam, tad ir lielāka iespēja sasniegt mērķi ātrāk un drošāk.

Pirmā pazīme, kas liecina, ka esi finansiāli stabils, ir dzīves vieta. Ja tu dzīvo īrētā dzīvoklī vai māja, vai pat tev pieder kāds nekustamais īpašums, tas nozīmē, ka esi finansiāli stabils un nedomā par to, kādas grūtības varētu būt, lai nomaksātu īri vai komunālos. Cilvēks īrē vai maksā rēķinus, neatkarīgi no tā cik lieli ir izdevumi, neatkarīgi no tā cik liels ir īpašums, jo naudas ir pietiekami un nav nepieciešams dziļi, un ilgi apdomāt katru banknotes izdevumu.

Otra pazīme, kas liecina par stabilitāti, ir neierobežoti pirkumi. Tas nozīmē, ka cilvēks var un pērk visu, ko vien vēlas, neatkarīgi no tā kāda prece, pakalpojums, izdevumi vai vienkārši atpūta ārvalstīs. Nauda netiek skaitīta, un cilvēks sevi neierobežo, tikai pērk un tērē savus ienākumus, neskaita katru eiro, tikai tērē uz visu, kas ir un pat nav vajadzīgs, ja ir nauda, tad kādēļ gan atteikt sev? Dodoties ceļojumā, viņam nav jādomā par to, cik varēs naudas patērēt ceļojuma laikā, nauda ir bezlimita priekš šāda cilvēka, viņš ar to var variēt dažādos veidos un neskaitīt to.

Trešā tikpat svarīga pazīme ir preces, tehnika un izskats. Finansiāli stabils cilvēks, sevi noteikti netaisās ierobežot apģērba vai mašīnas ziņā. Drēbes noteikti būs dārgākās un mašīna skaistākā un dārgākā. Jo dārgāks, jo glaunāks, tādēļ, ja tev ir tikai brendu drēbes un dārga automašīna, tad ir lielākas iespējas, ka esi finansiāli stabils.

Advertisements
This entry was posted in Jaunākais and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s