Kā aizņemties gudri un pārdomāti

Ātrais kredīts ir mūsdienīgs īstermiņa finanšu pakalpojums, kas paredz ātru naudas aizdevumu tādās situācijās, kad steidzami ir vajadzīgi papildu naudas līdzekļi. Latvijā ir diezgan daudz nebanku kredītdevēju, kas piedāvā daudzveidīgu kreditēšanas pakalpojumu klāstu. Tieši tāpēc ir svarīgi izpētīt vairāku uzticamu un licencētu aizdevēju piedāvājumus, lai izvēlētos sev atbilstošāko variantu.

Rūpīga aizdevēja izvērtēšana palīdz aizņemties gudri

Ātrais kredīts, tāpat kā, piemēram, hipotekārais vai patēriņa kredīts, ir finansiāla atbildība, kas paredz rūpīgu finanšu līdzekļu izvērtējumu. Ja Tev ir regulāri ienākumi un ja esi nolēmis aizņemties no nebanku kredītdevējiem sev nepieciešamo summu, sākumā salīdzini un izvērtē vairākus piedāvājumus.

Kam jāpievērš uzmanība, izvēloties aizdevēju:

  • Aizdevuma procentu likmei – vai tā Tevi apmierina;
  • Kredīta atmaksas termiņam – visbiežāk tā ir nedēļa, 15 vai 30 dienas;
  • Vai kredītdevējam ir piešķirta licence kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai – šādu informāciju var atrast Patērētāju tiesību aizsardzības centra mājaslapā;
  • Īstermiņa aizdevuma saņemšanas un atmaksas nosacījumiem – vai, piemēram, rēķinā nav kādu slēpto izmaksu;
  • Vai nebanku kredītdevējs ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas biedrs – šīs asociācijas biedri ir atbildīgi aizdevēji, kas darbojas saskaņā ar godīgas biznesa prakses un ētikas principiem.

Īstermiņa aizdevums bez liekām formalitātēm

Īstermiņa ātrais aizdevums ir viena no iespējām, kad nauda ir vajadzīga sevišķi ātri. Lielākā šāda veida kredītu priekšrocība ir to vienkāršais un ērtais pieteikšanas un saņemšanas veids.

Saņem aizdevumu:
  • Savā kontā pat 10 – 15 minūšu laikā;
  • Bez ķīlas, galvotāja un izziņas no darba vietas;
  • Piesakot to internetā vai ar mobilā tālruņa palīdzību, nosūtot īsziņu.
Ātrais kredīts neparedzētām dzīves situācijām

Ātrais kredīts ir piemērots cilvēkiem, kuriem ir stabili ienākumi un iespēja atmaksāt aizdevumu noteiktajā termiņā. Aizņemties no nebanku kredītdevēja var tādā situācijā, kad steidzami ir vajadzīgi papildu naudas līdzekļi kādiem neparedzētiem izdevumiem, piemēram, neatliekamiem medicīniskajiem pakalpojumiem vai svarīgu rēķinu apmaksai.

Ātrais kredīts nav paredzēts, piemēram, impulsīvu pirkumu veikšanai vai citu parādsaistību segšanai. Aizņemoties atbildīgi un tikai to summu, kas patiešām ir nepieciešama, Tev neradīsies problēmas ar aizdevuma atmaksu. Svarīgākais ir sekot līdzi savam budžetam, lai varētu atmaksāt aizdevumu noteiktajā termiņā.

Kā saņemt ātro kredītu?

Ja rūpīgi izvērtēji vairāku kredītdevēju piedāvājumus un izvēlējies sev piemērotāko aizdevēju, kredīta pieteikšana aizņems vien dažas minūtes.

Tev būs jāveic ātra reģistrācija aizdevēja mājaslapā, jāapstiprina savs profils un jāpiesaka vēlamā summa un atmaksas termiņš. Noteikti pievērs uzmanību aizdevēju vecuma ierobežojumiem un maksimālajai vai minimālajai kredīta summai, kā arī izlasi visus līguma noteikumus pirms aizdevuma pieteikšanas!

Pēc Tavas maksātspējas un kredītvēstures izvērtēšanas, saņemsi atbildi par pieņemto lēmumu. Aizņemies salīdzinoši ātri, ērti un vienkārši!

Advertisements
This entry was posted in Jaunākais and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s