Pirms pieteikties mājokļa kredītam

Ikviens zina, ka mājokļa iegāde nav viegla vai vienkārša. Viena no lietām, kas padara to sarežģītu, ir daļa, kur Jums ir jāpiesakās mājokļa kredītam, lai finansētu savu pirkumu. Kad esat tikuši pāri šim solim, Jūs varat pāriet pie nākamā un meklēt Jūsu sapņu mājokli, ko vēlaties iegādāties. Bet vispirms, šeit ir lietas, kas Jums jādara, kad runa ir par kredīta iegūšanu.

1. solis – rūpīgi izvērtējiet savas finanses

Tas ir obligāts solis. Jūs nevarat saņemt kredītu, neveicot rūpīgu savu finanšu novērtējumu. Apsveriet, cik daudz Jūs nopelnāt un tērējat katru mēnesi. Apsveriet savas finanšu saistības un kredītsaistības, lai aprēķinātu, vai Jūs varat laicīgi veikt ikmēneša kredīta maksājumus. Tas ļaus Jums noskaidrot, cik lielu ikmēneša maksājumu Jūs varat atļauties maksāt katru mēnesi. Neaizmirstiet ņemt vērā Jūsu darba stabilitāti. Ienākumiem būtu jābūt stabiliem, vai arī saņemt kredītu nebūs tik viegli un tā arī nebūtu laba ideja. Jums ir nepieciešama arī laba kredītvēsture, piesakoties kredītam.

2 . solis – pirmā iemaksa

Dodiet sev laiku, lai iekrātu pirmajai iemaksai pirms pieteikšanās kredītam. Atcerieties, jo lielāku pirmo iemaksu Jūs varat veikt, jo zemāks būs ikmēneša maksājums un kopējās kredīta izmaksas. Labākajā gadījumā, centieties iekrāt pirmo iemaksu vismaz 20 procentu apmērā, lai kredīta atmaksa nebūtu tik grūta. To var panākt, nopelnot vairāk naudas vai pazeminot tēriņus. Naudas neiekrāšanai nav attaisnojuma. Ja Jūs esat gudri un atjautīgi, tas ir iespējams.

3. solis – salīdziniet vairāku aizdevēju piedāvājumus

Jūs vienmēr dzirdat padomus par salīdzinājumu veikšanu. Bankas nav vienīgā vieta, kur Jūs varat vērsties. Jūs varat arī apsvērt naudas aizņemšanos no aizdevējiem, mājokļa kredītu uzņēmumiem un krājaizdevumu sabiedrībām. Visi šie aizdevēji piedāvās Jums dažādas procentu likmes, tāpēc vislabāk ir salīdzināt vairākus, lai atrastu patiešām labāko piedāvājumu.

4. solis – rūpīgi salīdziniet procentu likmes

Salīdzinot cenas, Jūs neizpētāt tikai kopējās ikmēneša maksājuma cenas. Jums nevajadzētu aizmirst iekļaut procentu likmes un citas izmaksas, it īpaši slēptās, kas var ietekmēt atmaksājamo kredīta summu. Nosakiet arī, vai piedāvātā procentu likme ir fiksēta vai mainīga. Vienmēr ir labāk ieteicams izvēlēties fiksēto procentu likmi, jo īpaši, ja pašreizējā procentu likme ir zema, lai Jūs varētu efektīvāk plānot sava kredīta atmaksu.

Advertisements
This entry was posted in Jaunākais and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s