Esiet zinoš par to, ko parakstāt

Es esmu runājis ar dažiem aizņēmējiem, kuri ir ieguvuši kredītu pret mājokļa ķīlu, bet ir to tikai nožēlojuši. Varbūt viņi nav izlasījuši smalko druku, piesakoties kredītam un pirms līguma parakstīšanas. Pēc sūdzībām par kredītiem pret mājokļa ķīlu, to nosacījumi ir mainījušies un pēc pasaules finanšu krīzes, nosacījumi kredīta saņemšanai ir kļuvuši stingrāki, bet joprojām ir daudz apsvērumu, kas jāņem vērā pirms pieteikšanās kredītam.

Kredīts pret mājokļa kredītu ir kredīts, kas ir pieejams aizņēmējiem, kam pieder savs mājoklis un mājoklis ir pilnībā aizņēmēja īpašumā un tam nav nekādu nenomaksātu parādsaistību.

Problēma ir tā, ka daudzi aizņēmēji, šķiet, sūdzas par to, ka viņi nav sapratuši ļoti stingros kredīta nosacījumus, pirms viņi parakstīja kredīta līgumu. Daži ir teikuši, ka kredīta nosacījumi bija tik stingri, ka tas ir padarījis to dzīvi nepanesamu, cenšoties ievērot līgumu un palikt savās mājās.

Summa, ko Jūs varat aizņemties, ir atkarīga no Jūsu vecuma, pašreizējās tirgus procentu likmes un Jūsu ienākumiem, kā arī Jūsu mājokļa vērtības saskaņā ar novērtējumu. Parasti, jo vērtīgāka ir Jūsu māja, jo vairāk Jūs varat aizņemties.

Paturiet prātā, ka kredīta izmaksas ir daudz lielākas nekā parastajam mājokļa kredītam, tomēr tās būs zemākas kā ātrajam kredītam, jo kredītiem pret ķīlu parasti ir zemākas procentu likmes un Jūs nevarēsiet pieteikties citam kredītam pret Jūsu mājokli.

Advertisements
This entry was posted in Jaunākais and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s