Kam dod mājas kredītu?

Lai varētu pretendēt uz kredītu pret mājokļa ķīlu, Jums ir nepieciešami:

Stabili ienākumi

  • Aizdevēji vienmēr vēlas parūpēties par to, ka mājas īpašnieki spēs atmaksāt kredītu pat tad, ja tiem ir vērtīga ķīla kredīta saņemšanai. Aizņēmēji var personīgi izrēķināt savu parādu attiecību pret ienākumiem, lai noteiktu, vai viņi var pretendēt uz kredītu pret mājokļa ķīlu. Aprēķiniet, cik daudz procentuāli no Jūsu algas aiziet maksājumiem un Jūsu parādiem (komunālo pakalpojumu rēķiniem, parādiem u.c.). Indivīda kredītsaistībās katru mēnesi nevar pārsniegt 20-30% no kopējiem ienākumiem.

Laba kredītvēsture

  • Parasti kredītu pret mājokļa ķīlu aizņēmējiem ir nepieciešama laba kredītvēsture, lai vieglāk iegūtu kredīta apstiprinājumu.
  • Salīdzinājumā, īpašniekam, kam ir labs kredītreitings, būs iespējams iegūt apstiprinājumu daudz vieglāk, kā arī ir vairāk iespēju iegūt labākus kredīta nosacījumus un procentu likmes.
  • Pirms pieteikuma iesniegšanas šāda kredīta saņemšanai, ir nepieciešams laiks, lai izvērtētu Jūsu kredītvēsturi. Ja Jūs uzzināt, ka Jums ir zema kredītvēsture, Jūs to varat uzlabot. Parasti Jūs varat iegūt nelielus kredītus un tos atmaksāt vai izmantot kredītkartes, kas ātri var uzlabot Jūsu kredītvēsturi.
Apstiprināšanas periods

Piesakoties kredītam pret mājokļa ķīlu, Jums nav jāmaksā komisijas maksa par kredīta piešķiršanu. Jūsu kredīta apstiprināšanas periods ir atkarīgs no aizdevēja. Pieteikuma iesniegšana internetā ir ātrākais veids, kā saņemt kredīta apstiprinājumu, ja vien Jūs iesniedzat aizdevējam visu pareizo informāciju.

Advertisements
This entry was posted in Jaunākais and tagged , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s